Czym jest

Wave Acoustics to szeroka gama produktów w postaci paneli i ustrojów akustycznych służących do kompleksowego kreowania klimatu akustycznego w pomieszczeniach.

Wave Acoustics to rozwiązania akustyczne najwyższej klasy i jakości, których tworzenie jest wynikiem pasji inżynierów akustyków, pomiarów i prób oraz doświadczenia zebranego przy projektowaniu, realizacji i nadzorowaniu obiektów, w których akustyka wnętrz ma szczególne znaczenie.

Wave Acoustics to szeroka gama produktów pozwalająca na całościowe rozwiązanie problemów akustycznych występujących w pomieszczeniach – zarówno w zakresie pochłaniania dźwięku jak i jego rozpraszania. To produkty w formie proste i gotowe do samodzielnego montażu, występujące w bogatej palecie wykończeń i kolorów.

Wave Acoustics to panele akustyczne i ustroje akustyczne pochłaniające oraz rozpraszające dźwięk, projektowane i produkowane przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych oraz maszyn i urządzeń stolarskich.

Ustroje i panele akustyczne pochłaniające pozwalają na selektywne oraz szerokopasmowe pochłanianie dźwięku. Stanowią tym samym doskonałe narzędzie do bilansowania chłonności akustycznej w każdego typu wnętrzach i pomieszczeniach.

Panele i ustroje akustyczne rozpraszające są znakomitym rozwiązaniem dla pomieszczeń gdzie wymagane jest zachowanie istniejącego czasu pogłosu nadając mu wyjątkowy charakter oraz znacząco poprawiając wzajemne słyszenie się muzyków. Dyfuzory znajdują również zastosowanie w pomieszczeniach, gdzie występują niepożądane zjawiska akustyczne jak echo trzepoczące „flutter echo”.

Logo ABLO

 

Właścicielem marki Wave Acoustics jest firma ABLO Group, która oferuje kompleksowe dostarczanie i instalacje rozwiązań z dziedzin akustyki oraz elektroakustyki.


 

Chcesz poznać lepiej naszą firmę oraz pełny zakres usług?
Zapraszamy na naszą stronę!

 

 

Znajdziesz nas także na facebooku:

facebook logofacebook.com/AbloGroup
facebook logofacebook.com/WaveAcoustics